polski | english
www »

Firma Fusbro

Firma Fusbro powstała w 2004 w zwiazku z chęcią nadania struktury wspólnym zainteresowaniom programistycznym dwójki studentów Uniwersytetu Łodzkiego. Od prawie 6 lat Firma jest synonimem niezawodnych rozwiązań informatycznych.

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji sieciowych, począwszy od prostych stron internetowych, systemów zarządzania treścią CMS, poprzez katalogi internetowe, aż po rozbudowane sklepy internetowe z modułami integracji z systemami wewnetrznymi firm oraz moduły CRM i ERP do zarządzania przedsiębiorstwami.

Dlaczego My

Długoletnie doświadczenie na rynku spowodowało, że jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć Twoją firmę, przychodząc do nas załatwisz wszystko w jednym miejscu, pod jednym dachem. Nie ważne czy to będzie strona WWW, sklep internetowy, system do zarządzania gospodarką magazynową czy drukowany katalog, wykonamy to dla Ciebie od A do Z.

Oferta

Kluczowym elementem oferty jest aplikacja umożliwiająca budowę i administrację serwisu internetowego.

Aplikacja daje możliwość korzystania z dodatkowych komponentów, rozszerzających możliwości użytkowników.

Zakres prowadzonych działań

Koncentrujemy się na tworzeniu narzędzi, aplikacji internetowych, dzięki którym nasi partnerzy mogą prezentować swoje produkty i rozwiązania, nawiązywać kontakty z nowymi klientami jak i podtrzymywać i wspierać istniejące już relacje.

Stworzyliśmy na potrzeby Uniwersytetu Łódzkiego aplikację do zarządzania edukacją studentów EMS ( education managment system ) .

Szczycimy się indywidualnym i rzetelnym podejściem do Klienta. Jego zadowolenie jest naszym priorytetem, dowodem na to są nasze referencje.

Nasze produkty są uniwersalne jednak dzięki zastosowaniu unikalnej technologii “kroimy” je na miarę potrzeb Klienta. Zastosowanie takiego podejścia sprawia, że nasze produkty są pozbawione wad uniwersalnych rozwiązań, jednocześnie przy zachowaniu rozsądnych cen. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów zapraszamy do innych działów.
 :  :  :  :
Fusbro
Firma Fusbro
Firma Fusbro powstała w 2004 w zwiazku z chęcią nadania struktury wspólnym zainteresowaniom progr...
  
  EDT 3.3 Fusbro 2004-2019 | 110256